Vade farksız 60 ay taksitle Premium bir hayatı yakalama fırsatı

Haber Kategorisi: Emlak Yazar: Umut DURAKCI Yayın Tarihi/Saati: 29 Kasım 2011 - 16:19
0

Sinpaş Sancaktepe Kelebekia PremiumKelebekia Premium’da Yılın Son Fırsatı
Son dairelerde kaçırılmayacak kampanya…
Vade farksız 60 ay taksitle Premium bir hayatı yakalama fırsatı
Sadece 106 seçkin konut ile zengin sosyal imkanlar ve yüksek yaşam kalitesi sunan Kelebekia Premium’da son daireler, vade farksız 60 ay taksit fırsatıyla satışta…
Sinpaş Yapı’nın Sancaktepe’de inşasına devam ettiği ve yüzde 85’inin satışını tamamladığı Kelebekia Premium’da yılın son kampanyası başladı. Yeni kampanya ile 60 ay vade farksız taksit kolaylığı sunan Kelebekia Premium’daki konutların fiyatları 195 bin TL ile 526 bin TL arasında değişiyor.

Sinpaş Yapı, İstanbul’un hızlı ve düzenli gelişen Sancaktepe bölgesinde butik bir proje olma özelliği taşıyan Kelebekia Premium’un inşasına son hızla devam ediyor. 13 bin 500 metrekarelik alanda az katlı blokları, proje alanının yüzde 85’ini kaplayan biyolojik göleti ve geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çeken Kelebekia Premium’da fiyatlar 195 bin TL’den başlıyor. Sadece 106 konuttan oluşan ve Aralık 2012’de tamamlanması planlanan projenin yüzde 85’inin satışı şimdiden tamamlandı.

Yılın son avantajlı kampanyası

1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı Kelebekia Premium projesinde yeni başlayan kampanya ile 60 ay vade farksız taksitle ev sahibi olunabiliyor.  Sınırlı sayıda dairenin kaldığı projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı da yer alıyor.

Zengin sosyal alanlar ve yüksek yaşam kalitesi

Kelebekia Premium’da konutların tamamı yaprak formundaki biyolojik gölet ve peyzaj manzarasına hâkim. Göl kenarındaki seyir ve dinlenme terasları, yürüyüş ve koşu parkurları ile Kelebekia Premium, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Klebekia Premium sakinlerinin her türlü ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan 1000 metrekarelik Folium Club projenin önemli ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Folium Club’da kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, sauna, jakuzi, buhar odası, şok duş, fitness, cafe ve market alanı, seminer salonu ve sağlık odası bulunuyor. Zengin donanıma sahip fitness salonu günün her saati spor yapma şansı sunuyor. Proje genelinde ayrıca yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları ve streetball sahası, site sakinlerini sağlıklı ve sportif bir hayata davet ediyor.

Şehrin her noktasına kolay ulaşım

İstanbul’un hızla gelişen ve düzenli büyüyen semtlerinden Sancaktepe’de yer alan Kelebekia Premium projesi, toplu taşıma araçlarının çeşit ve yoğunluğu sayesinde İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım sağlayan bir bölgede konumlanıyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü’ne 16 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 22 km mesafede, önemli alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve hastanelere birkaç dakika yakınlıkta yer alıyor.

Proje Künyesi

Proje ismi:            Kelebekia Premium
Firma:                    Sinpaş Yapı
Konum:                 Sancaktepe
Daire sayısı:            106
Daire büyüklüğü:        73 m2 –188 m2
Teslim tarihi:             Aralık 2012
Fiyat aralığı:             195 bin TL ile 526 bin TL
İletişim:             www.kelebekia.com.tr
444 19 74

Sinpaş Sancaktepe Kelebekia Premium

0
Haberi Değerlendirin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz oylanmadı)
Gelen Aramalar
< Önceki Haber
Garanti Mobil Onay ile daha hızlı bankacılık
Sonraki Haber >
Türkiye yükselmeye devam ediyor
Yorumlar

"Vade farksız 60 ay taksitle Premium bir hayatı yakalama fırsatı" Haberine yapılan yorum sayısı: 0
Yorumlar